moda fili

Standowin iQ

Yeni web tabanlı renk arama yazılımı Standox renklerinin dünyasına açılan kapı

 standowin-iq

Kapsamlı bir veri tabanı ve hâlihazırda mevcut geniş bir yelpazeye yayılan renk formülü bilgileriyle, Standowin iQ renk arama programı profesyonel oto tamircileri için doğru rengi bulmayı daha da kolay hale getiriyor.  Renkler ve renk çeşitleri ile ilgili tüm bilgiler sadece birkaç adımda bulunabiliyor. Yeni Standowin iQ, Standowin’in güncellenmiş bir sürümü olmaktan öteye gidiyor. Standowin iQ web tabanlı; yani şu önemli avantajlara sahip:

  • Güncel: en son renk formülü ve ürünler her zaman elinizin altında. Artık DVD ile güncelleme yapmaya gerek yok.
  • Zamandan tasarruf: Son beş renk araması kaydedilir.
  • Güvenlik: Veriler online yedeklenebilir ve donanımla ilgili lokal bir sorun yaşanması halinde kolayca geri yüklenebilir.
  • Esneklik: Verilere bir tablet veya akıllı telefon ile, her yerden ulaşılabilir ve farklı çalışma birimleri tarafından kullanılabilir. Standowin iQ birbirinden farklı çeşitli donanımlarla uyumludur: ölçüm tartılarından ileri teknoloji bilgisayarlı karıştırma ve doz ayarlama sistemlerine kadar.

Yeni Standowin iQ yazılımını işyerinizde kullanmak mı istiyorsunuz? Standox teknik danışmanınızdan ayrıntılı bilgi isteyin.

 

Yeni online Standowin iQ renk formülü arama sitemiz tüm Standox kullanıcıları için aktiftir. Arzu ettiğiniz renk sonucunu üstün doğrulukla elde etmek ve kişisel formüllerinizi saklamak için bireysel erişim gereklidir.

Şirket e-posta adresinizle buraya kaydolun. Erişim kodunuzu aldıktan sonra Stadox’un renk formülleri dünyasının kapıları size açılacaktır.

Meguiar’s

Merkezi İzmir de bulunan şubelerimizden tüm oto boya ürünleri, ekipmanları ve malzemeleri temin edebilirsiniz. Konusunda uzman teknik personelimiz tüm isteklerinize profesyonel ürün çözümleri sunmaktadır.

moda