moda fili

BAYİLİKLERİMİZ

31
May


standox-1-logo-primary

        Gelişen Otobil pazarının tamir boyaları segemtinde Firmamız ”ŞENGÜN BOYA NAL.HIRD.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.” AXALTA  TÜRKİYE’nin Bölge bayiliğini sürdürmektedir.  Otomobil pazarının tamir boyası (refinish) segmentinde ,Axalta’nın öncülüğünde lider konumda olan Standox®  firmamızın uzun yıllar sektörde bayrağını taşıdığı güçlü bir markadır.

Axalta logo colors

Axalta Boya Sistemlerinin Yeni Kimliği Açıklandı

Lider Global Boya Tedarikçisi, Yeni Cesur Kimliğini Sunuyor

Axalta Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Charles Shaver, “Yeni görüntümüz ve geleceğimizle ilgili söyledikleri ile ilgili olarak çok heyecanlıyız. Bu, önceliği müşterilerimize vererek ve heyecan verici bir marka portföyü sunarak, pazarda ilerleme taahhüdümüzü ortaya koyuyor” şeklinde konuştu ve şöyle devam etti. “Kendini %100 boya geliştirme, üretim ve dağıtıma adamış lider küresel bir şirket olarak, müşteri taahhüdümüzü gerçekleştirmeye hazırız.”
Çeşitlendirilmiş bir müşteri tabanı için ürünler geliştiren Axalta, dört temel pazar segmentinde lider konumda bulunuyor. Otomotiv orijinal ekipman üreticilerine (OEM) boya tedarik eden Şirket, pek çok lider OEM ürünlerinin kullanımı konusunda onay almış bulunuyor. Otomobil pazarının tamir boyası (refinish) segmentinde ise, bayrak markaları olan Standox®, Spies Hecker® ve DuPont™ Refinish ve diğer bölgesel ve ulusal markalarıyla Axalta, araç servis boyahanelerine tamir boyası sağlayan en büyük global tedarikçi durumundadır. Axalta’nın Imron® markasına güvenen nakliye müşterileri arasında ağır iş tırları, karoser ve römork, lokomotif ve hafif raylı araç üreticileri bulunuyor. Genel endüstriyel segmentte ise, Axalta’nın Voltatex® markasına güvenen elektrik aksamları üreticilerinden, korozyonu önlemek ve çevreyi korumak için Nap-Gard® ürünlerini kullanan petrol ve gaz boruhatları üreticilerine kadar çeşitli müşterileri bulunuyor. Kapı, pencere, giydirme ürünleri ve ayrıca mobilya üreten mimari ve dekoratif müşterileri ise parlak renkler ve korozyon direnci konusunda Alesta® toz boyalarına güveniyor.
Shaver şunları söyledi; “En yüksek kalitede boya üretimine odaklanan 35 operasyon merkezimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede yanıt verebilmek için dört kıtada onlara en yakın bölgelerde yer alıyor. Örneğin, büyüyen otomobil pazarına tedarik sağlamak için Çin’de yeni bir tesis inşa etme kararı aldık. Boya endüstrisindeki 145 yılı aşan tecrübemizle, gelecekte yapacağımız yeniliklere dayanak olacak inanılmaz bir temelimiz var ve bu temel sayesinde, en popüler renklerden en iyi uygulama araçlarına kadar müşterilerimize en rekabetçi kaynakları vermeye devam edeceğiz.”

Axalta ürünleri, yeni araçları boyamak veya eskileri yeniden boyamak için gereken zamanı azaltarak üretkenliği artırır. OEM’lerde ve araç servis boyahanelerinde kullanılan CromaxPro® gibi düşük VOC (uçucu organik bileşikler) ve su bazlı boya ürünleri, çevre için de faydalıdır. Axalta Boyaları ayrıca, korozyonu önleyerek ve araç şasi ve aksamlarından, çocuk parkı ekipmanlarına ve inşaat ribarlarına kadar çeşitli malzemelerin ömrünü koruyarak sürdürülebilirlik hedeflerini de destekler. Axalta’nın yeni websitesi axaltacoatingsystems.com’u ziyaret ederek şirket, çalışanlar, ürünler ve hizmet verdiğimiz endüstriler hakkında daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

Axalta’nın yeni markası, müşterilerin markalarını oluşturmalarına, geliştirmelerine ve yönetmelerine yardım eden global bir marka inovasyon ve tasarım şirketi olan FutureBrand firması ile birlikte çalışılarak geliştirilmiştir.

 

 

Meguiar’s

Merkezi İzmir de bulunan şubelerimizden tüm oto boya ürünleri, ekipmanları ve malzemeleri temin edebilirsiniz. Konusunda uzman teknik personelimiz tüm isteklerinize profesyonel ürün çözümleri sunmaktadır.

moda